i5-12400F | RTX 3070 8 GB | RAM 16 GB | H610 | SSD 512 GB
Original price was: 3,450.00₾.2,700.00₾Current price is: 2,700.00₾.
| პროცესორი | i5-12400F |
|---|---|
| ვიდეო ბარათი | RTX 3070 8 GB |
| მეხსიერება | 16 GB |
| დედაბარათი | H610 |
| გაგრილება | Wind Cooling |
| დისკი SSD | 512 GB |
| დისკი HDD | NO HDD |
| კვების წყარო | 600w 80+ |
| ქეისი | გეიმინგ ქეისი |
Keepz - უსაფრთხო და დაცული ანგარიშსწორება
About the brand




