R7 7800X3D | RTX 5060 Ti 8 GB | RAM 16 GB – DDR5 | B650M-Plus | SSD 512 GB
Original price was: 5,850.00₾.4,650.00₾Current price is: 4,650.00₾.
| პროცესორი | R7 7800X3D |
|---|---|
| ვიდეო ბარათი | RTX 5060 Ti 8 GB |
| მეხსიერება | 16 GB - DDR5 |
| დედაბარათი | B650M-Plus |
| გაგრილება | Liquid Cooling |
| დისკი SSD | 512 GB |
| დისკი HDD | NO HDD |
| კვების წყარო | 700w 80+ |
| ქეისი | გეიმინგ ქეისი |
Keepz - უსაფრთხო და დაცული ანგარიშსწორება
About the brand




