i5-9400F | RX 580 4 GB | RAM 16 GB | H310 | SSD 128 GB
Original price was: 2,000.00₾.1,300.00₾Current price is: 1,300.00₾.
| პროცესორი | i5-9400F |
|---|---|
| ვიდეო ბარათი | RX 580 4 GB |
| მეხსიერება | 16 GB |
| დედაბარათი | H310 |
| გაგრილება | Box Cooler |
| დისკი SSD | 128 GB |
| დისკი HDD | 500 GB |
| კვების წყარო | 600w 80+ |
| ქეისი | გეიმინგ ქეისი |
Keepz - უსაფრთხო და დაცული ანგარიშსწორება
About the brand




