i7-12700KF | RX 9060 XT 16 GB | RAM 16 GB | B760 | SSD 512 GB
Original price was: 4,750.00₾.3,900.00₾Current price is: 3,900.00₾.
| პროცესორი | i7-12700KF |
|---|---|
| ვიდეო ბარათი | RX 9060 XT 16 GB |
| მეხსიერება | 16 GB |
| დედაბარათი | B760 |
| გაგრილება | Wind Cooling Plus |
| დისკი SSD | 512 GB |
| დისკი HDD | NO HDD |
| კვების წყარო | 700w 80+ |
| ქეისი | გეიმინგ ქეისი |
Keepz - უსაფრთხო და დაცული ანგარიშსწორება
About the brand




