i7-7700 | RTX 2060 6 GB | RAM 16 GB | H110 | SSD 256 GB
Original price was: 2,350.00₾.1,700.00₾Current price is: 1,700.00₾.
| პროცესორი | i7-7700 |
|---|---|
| ვიდეო ბარათი | RTX 2060 6 GB |
| მეხსიერება | 16 GB |
| დედაბარათი | H110 |
| გაგრილება | Wind Cooling |
| დისკი SSD | 256 GB |
| დისკი HDD | 500 GB |
| კვების წყარო | 600w 80+ |
| ქეისი | გეიმინგ ქეისი |
Keepz - უსაფრთხო და დაცული ანგარიშსწორება
About the brand




