i9-14900K | RTX 5070 12 GB | RAM 32 GB – DDR5 | Z790 | SSD 2 TB M.2
Original price was: 8,400.00₾.7,500.00₾Current price is: 7,500.00₾.
| პროცესორი | i9-14900K |
|---|---|
| ვიდეო ბარათი | RTX 5070 12 GB |
| მეხსიერება | 32 GB - DDR5 |
| დედაბარათი | Z790 |
| გაგრილება | Liquid Cooling Plus |
| დისკი SSD | 2 TB M.2 |
| დისკი HDD | NO HDD |
| კვების წყარო | 850w 80+ GOLD |
| ქეისი | გეიმინგ ქეისი PRO |
Keepz - უსაფრთხო და დაცული ანგარიშსწორება
About the brand




