R5 7500F | RTX 5050 8 GB | RAM 16 GB – DDR5 | B650 | SSD 512 GB
Original price was: 4,400.00₾.3,400.00₾Current price is: 3,400.00₾.
| პროცესორი | R5 7500F |
|---|---|
| ვიდეო ბარათი | RTX 5050 8 GB |
| მეხსიერება | 16 GB - DDR5 |
| დედაბარათი | B650 |
| გაგრილება | Wind Cooling |
| დისკი SSD | 512 GB |
| დისკი HDD | NO HDD |
| კვების წყარო | 600w 80+ |
| ქეისი | გეიმინგ ქეისი |
Keepz - უსაფრთხო და დაცული ანგარიშსწორება
About the brand




